LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Panik në kampionatin botëror/ Garuesja humb ndjenjat

23 Qershor 2022, 11:43, Sport CNA
Panik në kampionatin botëror/ Garuesja humb ndjenjat
Momenti kur notarja humb ndjenjat

Momente frike dhe ankthi janë përjetuar gjatë Kampionatit Botëror të Notit, që është duke u mbajtur në Budapest.

Notarja Anita Alvarez, gjatë performancës së saj humbi ndjenjat dhe përfundoi në fund të pishinës, duke shakaktuar një panik të madh.

Menjëherë i erdhi në ndihmë, në kohë rekord, trajnerja e saj, e cila u hodh në pishinë për ta nxjerrë nga uji. Për fat të mirë ky incidenet kaloi pa pasoja të rënda.

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se arsyeja e humbjes së ndjenjave mund të ketë të bëjë me lodhjen dhe stresin./ CNA.al

Lajmet e fundit nga