Jo vetëm Broja, Atalanta hedh sytë edhe nga një talent tjetër i Shqipërisë

22 Qershor 2022, 19:16, Sport CNA
Jo vetëm Broja, Atalanta hedh sytë edhe nga një talent

Atalanta nuk ka kërkuar informacion vetëm për Armando brojën. Klubi italian i ka hedhur sytë edhe nga një tjetër sulmues shqiptar. Bëhet fjalë për Marvin Çunin, 20 vjeçarin që Bayern Munich e kishte huazuar vjet te Paderborn në Bundesliga 2. Lojtari i kombëtareve të moshave kuqezi ka edhe dy vite kontratë me bavarezët dhe Atalanta po e vëzhgon me kujdes të riun.

Lajmet e fundit nga