Vjen zyrtarizimi i radhës, Partizani përforcohet me një mbrojtës të majtë

21 Qershor 2022, 20:59, Sport CNA
Vjen zyrtarizimi i radhës, Partizani përforcohet me një

Partizani zyrtarizon afrimin e radhës për sezonin e ri futbollistik. Klubi i kuq ka njoftuar afrimin e mbrojtësit të majtë, David Atanaskoski. 25-vjeçari maqedonas ka firmosur për një vit me opsionin e rinovimit edhe një sezon tjetër.

Njoftimi i Partizanit:

Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me lojtarin David Atanaskoski. Mbrojtësi i majtë bashkohet me të kuqtë pas eksperiencave të fundit te Shakter Karagandy në Kazakistan dhe Makedonija Gjorce Petrov. 25-vjeçari nga Maqedonia e Veriut ka nënshkruar me Partizanin një kontratë një vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon dhe menjëherë do ti bashkohet skuadrës në Slloveni.

Mirë se vjen në familjen e Kuqe…”

Lajmet e fundit nga