LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ka fitues as në ndeshjen Erzeni-Kastrioti

2 Nëntor 2022, 15:42, Sport CNA

Dueli mes Erzenit dhe Kastritoit i luajtur në “Niko Dovana”, e vlefshme për javën e 11-të të “Abissnet Superiore”, u mbyll në barazimin 1-1.

Sfida nisi mjaft mirë për krutanët, të cilët gjetën rrjetën që në minutën e 7’ me Grecën. Më pas ishin shijakasit të cilët tentuan të gjenin golin dhe këtë e bën vetëm në pjesën e dytë me Nonaton.

Të dyja skuadrat provuan sërish për të gjetur avantazhin, por pa fat, me rezultatin që ngeli i pandryshuar deri në fund të sfidës.


Kështu Erzeni vazhdon të qëndrojë në vendin e 3-të me 17 pikë, ndërsa Kastrioti në vendin e 6-ë me 14 pikë.

Lajmet e fundit nga