LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në Spanjë e bëjnë të sigurt, ish-trajneri i Realit merr drejtimin e skuadrës së Premier Ligës

2 Nëntor 2022, 10:29, Sport CNA

Ish-trajneri i Realit të Madridit dhe Spanjës, Julen Lopetegi, do të jetë trajneri i ri i Uolverhemptonit.

Këtë lajm e ka bërë me dije gazetari spanjoll, Huanma Kastanjo, i cili foli në emisionin “El Partidazo de COPE”, duke thënë se tekniku që sapo e mbylli me Seviljën do të pranojë shumë shpejtë punën te skuadra angleze.

Uolverhemptoni ndodhet në një gjendje jashtë mase të keqe në kampionat, duke grumbulluar vetëm 10 pikë në 13 ndeshje dhe duke u renditur në vendin e parafundit të tabelës.

Lajmet e fundit nga