LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surprizat e motit/ Parashikimi i temperaturave për ditën e sotme

18 Shkurt 2024, 08:00, Sociale CNA

Surprizat e motit/ Parashikimi i temperaturave për ditën e sotme

Vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme për shkak të masave ajrore të thata me origjinë perëndimore.

Meteorologët nuk parashikojnë reshje shiu për këtë të diel.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 7 / 15 °C;

në vendet e ulëta: 3 / 17 °C;

në vendet malore: 1 / 14 °C./ CNA

Lajmet e fundit nga