LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Muaji korrik nis përvëlues/ Temperaturat shkojnë deri në 37 gradë celcius

1 Korrik 2022, 08:05, Sociale CNA

Muaji korrik nis përvëlues/ Temperaturat shkojnë deri në 37

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të shoqëruara me reshje të izoluara në juglindje pasdite.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 18-24 gjatë ditës 33°C në veri deri në 34-37°C në zonat e ulëta dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim jug-perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur./CNA.al

Lajmet e fundit nga