LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat nuk njohin ulje/ Njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

29 Qershor 2022, 08:06, Sociale CNA
Temperaturat nuk njohin ulje/ Njihuni me parashikimin e motit për
Foto ilustruese

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare pasdite në juglindje të pasuara nga reshje lokale.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 18-24 gjatë ditës 33 °C në veri deri në 33-38°C në zonat e ulëta dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 7 -12 m/sek dhe dallgëzim 3-4 ballë në det të hapur./CNA.al

Lajmet e fundit nga