LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Emrat më të përdorur në Shqipëri!/ Ja çfarë zgjedhin shqiptarët

3 Korrik 2022, 20:32, Sociale CNA
Emrat më të përdorur në Shqipëri!/ Ja çfarë
Harta me emrat më të përdorur

Çdo shtet ka emrat e vet më të përdoruar, që ua vendosin fëmijëve të tyre. Edhe Shqipëria ka veçorinë e saj për sa u përket emrave që përdor.

Faqja “Statistikat Shqiptare” ka publikuar një hartë ku tregon emrin më të përdorur për meshkujt në vendin tonë.

Në hartë është evidentuar çdo qytet dhe në të emrat më të përdorur./CNA.al

Lajmet e fundit nga