LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së/ Dy deputetët e tjerë që i bashkohen Berishës

21 Shtator 2022, 16:33, Politikë CNA

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së/ Dy deputetët e tjerë

Sot kreu i PD, Sali Berisha ka thirrur në mbledhje grupin parlamentar. Ajo që u vur re është se grupit parlamentar të PD-së, i janë shtuar edhe dy deputetë shkodranë, Greta Bardeli dhe Zef Hila.

Në mbledhje ishin të pranishëm 17 deputetë, me mungesë të deputetit Tritan Shehu. Gjtihashtu në mblejdhje mungoi edhe deputeti Xhelal Mziu dhe Tomor Alizoti, të cilët janë futur në grupet e punës së ngritur nga PD-ja për përgatitjen e zgjedhjeve lokale.

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së/ Dy deputetët e tjerë

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së/ Dy deputetët e tjerë

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së/ Dy deputetët e tjerë

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së/ Dy deputetët e tjerë

Mbledhja e grupit parlamentar të PD-së/ Dy deputetët e tjerë

Lajmet e fundit nga