LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto - Si ndryshoi Gjylameti gjatë pushtetit të Rilindjes

7 Nëntor 2023, 09:19, Politikë CNA
Foto - Si ndryshoi Gjylameti gjatë pushtetit të Rilindjes
Blerina Gjylameti

Shumë personazhe politike kanë pësuar ndryshime drastike pas ardhjes në pushtet.

Një rast i tillë është edhe ai i Blerina Gjylametit, deputetes së Partisë Socialiste.

Siç shihet edhe nga fotot e mëposhtme, Gjylameti ka ndryshuar si dita me natën.

Në fotot e para shihet deputetja socialiste kur ka qenë në opozitë, ndërkohë në fotot tjera shfaqet si është ajo sot.

Vihet re se Gjylameti ka fryrë buzët, ka bërë tërheqje të fytyrës, gjithashtu botoks apo edhe fillera.

Një tjetër detaj është edhe stili i socialistes, i cili ka ndryshuar “si me magji” gjatë qeverisjes së Rilindjes.

Tashmë ajo na shfaqet vetëm me rroba të shtrenjta e firmato, në kontrast me paraqitjen e saj të dikurshme në publik.

Në opozitë dhe sot fotot flasin vetë./ CNA

Foto - Si ndryshoi Gjylameti gjatë pushtetit të Rilindjes

Foto - Si ndryshoi Gjylameti gjatë pushtetit të Rilindjes

Foto - Si ndryshoi Gjylameti gjatë pushtetit të Rilindjes

Foto - Si ndryshoi Gjylameti gjatë pushtetit të Rilindjes

Lajmet e fundit nga