LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Agron Shehaj jashtë grupit parlamentar të PD-së: Më ka përjashtuar Gaz Bardhi

6 Nëntor 2023, 22:43, Politikë CNA

Agron Shehaj jashtë grupit parlamentar të PD-së: Më ka

Agron Shehaj, i ftuar në emisionin Opinion ka deklaruar se nuk është pjesë e grupit parlamentar të PD-së.

Shehaj tha se është përjashtuar nga kreu i gurpit të PD-së, Gazment Bardhi.

Gjtihashtu theksoi se nuk është as anëtar i Partisë Demokratike.  

“Unë sot jam deputet i opozitës . Nuk jam pjesë e grupit parlamentar të PD dhe anëtar i PD.Gaz Bardhi më ka përjashtuar. Nuk jam de facto. Kam vendosur të mos jem pjesë”, tha Shehaj./ CNA

Lajmet e fundit nga