LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-E ndjek “fati” i Berishës/ Çfarë i ndodhi Ramës pas fjalimit në samitin e "Ballkanit të Hapur"?

8 Qershor 2022, 11:44, Politikë CNA
Video-E ndjek “fati” i Berishës/ Çfarë i ndodhi
Kryeministri Edi Rama

Pak kohë më parë, videoja ku kreu i PD-së, Sali Berisha, u rrëzua teksa ngjiste shkallët për të mbajtur fjalimin në Kuvendin e Partisë Demokratike, bëri bujë në media.

I njëjti "fat" duket se e ka ndjekur edhe kryeministrin Edi Rama gjatë samitit për "Ballkanin e Hapur".

Pasi ka përfunduar fjalimin e tij, është penguar në shkallë. Ky moment është filmuar dhe po bën xhiron në media./ CNA.al

Video-E ndjek “fati” i Berishës/ Çfarë i ndodhi

 

Lajmet e fundit nga