LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deliron Tabaku/ “Unë jam njëshja”

4 Shtator 2022, 10:33, Politikë CNA

Deliron Tabaku/ “Unë jam njëshja”

Jorida Tabaku shfaqet në delir.  Në rrjetet sociale, ajo ka dalë me një foto, ku në trikon që ka veshur është stampuar numri një.

“Të dielë të mbarë”, shkruan Tabaku krahas fotove, duke provokuar me mesazhin që përcjell, në një kohë kur PD duket e ndarë.

Në një kohë kur Lulzim Basha ka shumicën në grupin parlamentar, përfshirë këtu edhe Tabakun që i është bashkuar.

Nga ana tjetrë, ish kryeministri Sali Berisha ka PD të cilën e drejton dhe njëherësh ka edhe mbështetjen e bazës.

Deliron Tabaku/ “Unë jam njëshja”

Ndërkohë Jorida del si 1-shi i PD, duke provokuar me shpresën se ajo mund të jetë e ardhmja.

Në fakt Tabaku në PD ka më pak vota se pallatet që kanë ndërtuar familjarët e saj me oligarkët dhe firmat e Bashës dhe kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga