LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

CNA e shpalli në “kërkim”/ Zbulohet vendndodhja e Bashës

3 Shtator 2022, 13:58, Politikë CNA

CNA e shpalli në “kërkim”/ Zbulohet vendndodhja e

Prej ditësh, CNA.al shpalli në "kërkim", humbësin serial për 8 vjet të Partisë Demokratike, i cili prej kohësh është “zhdukur” nga politika dhe tek tuk shfaqet në ndonjë postim në rrjetet sociale.

Basha që dilte dhe fliste për çdo gjë, madje fliste edhe gjumë, siç e kemi parë në Kuvend apo në konferenca për shtyp, nuk ka thënë asnjë për ngjarjet e fundit, që kanë ndodhur në vendin tone, ndaj dhe CNA e shpalli në kërkim.

Por së fundi është mësuar vendndodhja e tij.  Lulzim Basha është filmuar në Amsterdam në Holandë.

Sipas një videoje të mbërritur pranë redaksisë së CNA.al, Lulzim Basha është parë në Amsterdam në Holandë.

Ish-kryetari i PD-së, shihet duke qëndruar pranë një kantieri ndërtimi mjaft i buzëqeshur, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Basha që dilte dhe fliste për çdo gjë, madje fliste edhe gjumë, siç e kemi parë në Kuvend apo në konferenca për shtyp, nuk ka thënë asnjë për ngjarjet e fundit, që kanë ndodhur në vendin tonë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga