LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto- Nga Vuçiç te Luli/ Si e kopjuan të gjithë Ramën

3 Shtator 2022, 18:48, Politikë CNA
Foto- Nga Vuçiç te Luli/ Si e kopjuan të gjithë
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama shquhet për stilin e tij 'të çuditshëm’, veshjet e kushtueshme deri edhe të rëndomta, që jemi mësuar ta shohim shpesh tashmë dhe nuk përbën më lajm.

Ne jemi mësuar ta shohim kreun e qeverisë të shkojë me kostum dhe atlete, edhe kur betohet Presidenti i Republikës, por edhe në takime të nivelit të lartë, mes liderve botërorë siç ishte Samiti i NATO-s dy muaj më parë në Madrid.

Por duket se kryeministrin Rama kanë filluar ta kopjojnë shumë figura politike.

Nga presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, te Hashim Thaçi, Baton Haxhiu dhe Lulzim Basha, të gjithë janë veshur me të njëjtat atlete.

Lulzim Basha u filmua sot në Amsterdam në Holandë, duke qëndruar pranë një kantieri ndërtimi mjaft i buzëqeshur, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, si rrallë herë veshur me atlete.

Tani që Basha u bë i gjallë, pas muajsh zhdukje dhe pritet të rikthehet në politikë, pritet po ashtu ta shohim dhe me benevrekë që t’i përngjajë kryeministrit, ndryshe Rama nuk e merr në qeveri./CNA.al

Foto- Nga Vuçiç te Luli/ Si e kopjuan të gjithë

Foto- Nga Vuçiç te Luli/ Si e kopjuan të gjithë

Lajmet e fundit nga