LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Balluku “shigjeton” opozitën/ “Nuk dihet kush mban vulën e kush mban bravën”

3 Maj 2023, 10:36, Politikë CNA
Balluku “shigjeton” opozitën/ “Nuk dihet kush mban
Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku, nga takimi elektoral në Mat, ka shigjetuar opozitën.

Ajo është shprehur se demokratët prej 30 vitesh janë kthyer në mbështetës të PS-së, pasi PD-ja ka mbetur një lëvizje tashmë që nuk dihet se kush mban vulën dhe kush mban bravën.

Ndër të tjera, ajo thekson se në Mat janë bërë shumë punë duke nisur nga shkollat, ujësjellësit, shtrimi i rrugëve e të tjera./ CNA.al

Lajmet e fundit nga