LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ça janë këta kalamaj”/ Jorida Tabaku surprizon Ramën

21 Korrik 2022, 11:36, Politikë CNA

“Ça janë këta kalamaj”/ Jorida Tabaku surprizon

Fëmijët kanë shuar zjarrin e debateve në Kuvend, pak çaste më parë.

Në kohën që po fliste kryeministri Edi Rama një grup fëmijësh kanë hyrë në sallë.

"Ça janë këta kalamaj, nëse këta janë fëmijë e kemi për detyrë t'i respektojnë ata? Fëmijët i pashë po thashë se mos për shembull gabimisht. Unë po e ndërpres këtu dhe do vazhdoj kur të mbarojnë fëmijët”, u shpreh Rama.

Mësohet se ftesa e fëmijëve është bërë nga deputetja e PD-së, Jorida Tabaku./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga