LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ka lajme nga takimi Paloka - Alibeaj

18 Tetor 2022, 19:04, Satire Politike Ylli Dylgjeri
Nuk ka lajme nga takimi Paloka - Alibeaj
Foto ilustruese

Thuhet se do të vazhdojë me një ndeshje kthimi.

Pas takimit në tavolinë mbeten vetëm filxhanët e kafesë. Edhe lajmet erdhën vetëm nga filxhanët e kafesë.

Filxhani me kafe ekspres i Palokës dhe filxhani me kafen turke i Alibeajt u sekuestruan nga shtypi.

U pa vetëm ai me kafen turke.

Gazetarët nxituan te filxhani me kafen turke për të zbuluar se çka në fund të tij. E përmbysën atë, dhe ndërkohë u lidhën me fallxhoren, nënë Tahiren.

Fallxhorja menjëherë u premtoi se do ta shoh vetëm online fixhanin.

Ashtu u bë.

Pas 5 min u ngrit filxhani dhe objektivet e kamerave të gazetarëve u hapën.

Fallxhorja Tahire filloj nga rrëfimi:

Ky më thotë se: duket sikur një e huaj të do e të ka marrë në patronazh, por gjë s’po bëjnë... sepse zemrën e ke të nxirë me një histori të vjetër në familje.

Një person me emrin Y flet keq për ty.

Ke një rrugë për të bërë ditën e premte.

2 zogj dhe 1 gjarpër të nevrikosur shikojnë sipër kokës tënde

Ke bërë llafe me një të afërmin tënd.

Djathtas shoh një aisberg...ngrice.

Një person e seksit femër me flokë të gjata ngjyrë gështenje tregohet e interesuar për ty.

Këto thotë filxhani...

Mirëupafshim

 

Lajmet e fundit nga