LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zbulohet kush do ta kafshojë Edi Ramën

20 Gusht 2022, 14:04, Satire Politike CNA

Zbulohet kush do ta kafshojë Edi Ramën

Partia e Lirisë ka dy liderët e saj kryesorë, pasi nxorën në pension Monen, ata janë Ilir Metaj dhe Petrit Vasili.

Ka pasur udhëheqëse edhe Monën, kur ishte LSI por e hoqën.

Le të kujtojmë pak kur Mona dilte në televizion, thoshte se do t’ia kafshonte veshin Edi Ramës, por përfundoi duke i rënë me çizme.

Deri këtu jemi në rregull, Mona e bëri të sajën.

Zbulohet kush do ta kafshojë Edi Ramën

Ilr Meta doli në televizor dhe tha do t’i bie më të fortit, se do ta godas, do ta thyej në mes. Edhe ai e tha të tijën.

Zbulohet kush do ta kafshojë Edi Ramën

Të presim t'i bie Edi Ramës, megjithëse ditë e kohë ka plot.

I treti këtu është Peço Vasili. Titi besojmë se është ai që do të kafshojë Edi Ramën, detyra e re që i ka dhënë partia.

Se duhet kafshuar vërtet Rama.

Mona donte ta kafshonte nga veshi, por e la kafshimin se hodhi çizmet.

Ilir Meta e ka me thyerje në mes.

Tani Peço Vasilit i ka ngelur një detyrë shumë madhështore, të kafshojë Edi Ramën.

Por kemi një pyetje.

Te fotoja që ka nxjerrë sot Ilir Meta, Peço Vasili është si pa dhëmbë.

Zbulohet kush do ta kafshojë Edi Ramën

Të paktën të vërë një palë dhëmbë të mirë, që kur ta kafshojë, ta kafshojë tamam, mos t’i ikë e kafshuara kot.

Ky është rekomandimi që japim për këta kafshuesit, që të thyejnë në mes./CNA.al

Lajmet e fundit nga