LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Puthje nën shi/ Romeo dhe Heidi në momente romantike

16 Prill 2024, 19:31, Lifestyle CNA
Puthje nën shi/ Romeo dhe Heidi në momente romantike
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci

Romeo dhe Heidi janë një nga çiftet më të dashur të Big Brother VIP.

Çifti e kurorëzoi dashurinë e tyre në një dasmë brenda shtëpisë.

Ditët e fundit, Romeo dhe Heidi kanë kaluar disa momente të bukura nëpër shtëpi, dhe sa vjen e duken më të afërt me njëri-tjetrin.

Vetëm pak çaste më parë, ata kanë dhuruar disa puthje romantike në pishinë teksa binte shi, ku nuk munguan dhe përqafimet pasionante./ CNA

 

Lajmet e fundit nga