LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A janë fejuar Loredana dhe Karim Adeyemi? Del fotoja që ngre dyshime

15 Prill 2024, 19:01, Lifestyle CNA
A janë fejuar Loredana dhe Karim Adeyemi? Del fotoja që ngre dyshime
Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi

Prej disa kohësh, reperja e njohur Loredana Zefi është duke shijuar romancën e saj me futbollistin gjerman, Karim Adeyemi. 

Çifti është shfaqur vazhdimisht në postime të ndryshme, në rrjetet sociale ku shihen pranë njëri-tjetrin, shumë të dashuruar.

Vetëm pak më parë Loredana ka postur një foto në Instastory e fansat nuk mund të mos vinin re një detaj. Reperja ka vendosur në gishtin e saj një unazë, e cila duket si një unazë fejese e për këtë ndjekësit mendojnë se çifti e ka çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel.

Ndërkohë që shpesh herë është kritikuar se ka ndikuar keq në karrierën e partnerit të saj, së fundmi, Loredana ka gjetur kohën që të mbështesë Karim në një ndër ndeshjet e tij në Ligën e Kampionëve.

Në një video që ka nisur të qarkullojë me shpejtësi në median online, Loredana shihet në stadium, dhe padiskutim është një ndër tifozet më të veçanta për futbollistin.

A janë fejuar Loredana dhe Karim Adeyemi? Del fotoja që ngre dyshime

 

Lajmet e fundit nga