LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Juli më ngacmonte"/ Meri Shehu lëshon “bombën”: U tundova

15 Prill 2024, 10:00, Lifestyle CNA
“Juli më ngacmonte"/ Meri Shehu lëshon
Meri Shehu

Në një intervistë televizive ish-konkurrentja e "Big Brother VIP 3", Meri Shehu, ka bërë një deklaratë fortë. Ajo është shprehur se Jul Deda ka flirtuar me të, e ka ngacmuar dhe  ajo është tunduar. 

Biseda: 

Edi Manushi: Më pyet një komshija ime që të ka idhull. Ajo vdes për ty, më thotë “aman pyete një herë Merin kur të vijë në 'Top Channel', kush ka flirtuar me të brenda shtëpisë së Big Brother”. E do me emër, mbiemër nga ty para kamerës që të mos më shqetësojë më.

Meri Shehu: Unë e them, por ju nuk e patë kush flirtoi me mua?

Edi Manushi: Nuk është e sigurt!

Meri Shehu: I pari ka qenë Juli një herë. Donte të fitonte lojën si duket. Madje i thashë asaj që komunikonim në veçanti tek dhoma e rrëfimit, po fitova unë betejën me këtë mënyrë të flirtuar të këtij, unë fitoj menjëherë "Big Brother". Unë sa fitova betejën më nxorën nga "Big Brother". Pata tundime, është e vërtetë. Mua Juli nuk më ka pëlqyer asnjëherë jashtë, por më tundoi.

Edi Manushi: Po çfarë sinjalesh kishte nga Juli, se është risi kjo për ne?

Meri Shehu: Shikonte në një mënyrë… Juli bënte tamam kavalierin. Juli mund të flirtojë me çdo femër me atë që kam parë dhe unë nuk besoja se Juli ishte mashkull që mund të arrinte të të tundonte, para se të futej. Ndoshta mbyllja bën të vetën, por është i fitueshëm. Që nuk ngelesh në tundimin e tij, po të duash e lufton dhe është i fitueshëm, pra e kapërcen tundimin e Julit./CNA 

Lajmet e fundit nga