LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dafina Zeqiri merr propozimin për martesë/ Tregon unazën me diamant

14 Prill 2024, 15:14, Lifestyle CNA

Dafina Zeqiri merr propozimin për martesë/ Tregon unazën me

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka marrë propozimin romantik për martesë.

Partneri i saj i ka propozuar për martesë dhe këngëtarja ka thënë “po”.

Me petale të bardha trëndafili, me qirinj dhe shkrimin “Martohu me mua”, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit videon nga vendi ku mori propozimin.

Po ashtu ajo ka treguar dhe unazën me diamant që i ka dhuruar partneri i saj.

Mesa duket shumë shpejt do të kemi dasmë./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Lajmet e fundit nga