LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Forma bombastike, poza provokuese/ 20 fotot më “flakë” të Demi Rose 

13 Prill 2024, 21:33, Lifestyle CNA
Forma bombastike, poza provokuese/ 20 fotot më “flakë”
Demi Rose

Demi Rose është një prej modeleve më të komentuara dhe të ndjekura në të gjithë botën.

Ajo është kthyer në një prej imazheve më të kërkuara dhe aktualisht është e angazhuar në disa kompani të fuqishme mode.

Demi Rose është shumë aktive në rrjetin e saj social "Instagram", ku numëron rreth 20 milionë ndjekës.

Shpeshherë ajo është shfaqur shumë provokuese në fotot e saj, ku tregon format bombastike, aq të komentuara në mediat rozë apo në rrjetet sociale.

Sot ne po sjellim me anë të një galerie 20 fotot e fundit më të zjarrta të Demi Rose./ CNA

Lajmet e fundit nga