LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Përplasje” në “Big Brother VIP”/ Liami nuk përmbahet, i derdh kafet banorëve

13 Prill 2024, 16:40, Lifestyle CNA

“Përplasje” në “Big Brother VIP”/ Liami nuk

Një tjetër situatë e paprecedentë është regjistruar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa banorët kanë qenë duke konsumuar kafen e mëngjesit, Liami i nervozuar ka shkuar pranë tyre dhe ka rrëzuar çdo gjë që ka gjetur në tavolinë.

Bashkë me sendet, ai i ka hedhur banorëve edhe kafet në tokë, duke pretenduar se ata po bënin thashetheme për të.

Banorët i janë kundërpërgjigjur dhe kanë debatuar me Liamin.

Pjesë nga debati:

Graciano: Boll, boll me këto budallallëqe se na e shpifët.

Erjola: Boll o kafshë, o idiot, çfarë bën?

Liami: Mos flisni për mua.

Graciano: Po ik ore ik ti.

Liami: Për mua pra po flisni, keni tre orë aty. S’keni turp s’keni.

Graciano: Kush po flet për ty, kush?

Erjola: Kush po flet për ty o kafshë?

Liami: Jua kam dhënë mundësitë të gjithëve për të folur me mua.

Graciano: Çfarë po bën more? Kështu rezistohet këtu? Unë po tregoja për gjërat e mia./ CNA

Lajmet e fundit nga