LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkrihet “akulli”/ Meritoni qesh me veprimin e Romeos

15 Prill 2024, 17:23, Lifestyle CNA
Shkrihet “akulli”/ Meritoni qesh me veprimin e Romeos
Romeo dhe Meritoni

Romeo dhe Meritoni e konsideronin njëri-tjetrin miq të ngushtë, ditën që hynë në shtëpinë Big Brother Vip.

Megjithatë nuk kaloi shumë, kur filluan përplasjet e tyre të para, brenda Big Brother VIP.

Tani ata e quajnë njëri-tjetrin armiq, madje arrijnë deri aty sa ofendohen mes tyre.

Por, mbrëmjen e djeshme një gjest i Romeos e ka bërë Meritonin të qeshë me të madhe.

Ka qenë aktori, i cili ka imituar bashkëpatriotin e tij vlonjat, Jetmirin, me të cilin është në konflikt të vazhdueshëm.

Meritoni nuk ka mbajtur të qeshurën duke thënë: Oh vdiqa!

https://www.instagram.com/reel/C5wdC6pMX9F/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Lajmet e fundit nga