LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Je si një mushkë e vogël”/ Agravon debati mes Romeos dhe Egla Cenos

15 Prill 2024, 18:21, Lifestyle CNA
“Je si një mushkë e vogël”/ Agravon debati mes Romeos
Egla Ceno dhe Romeo Veshaj

Një debat është zhvilluar mes aktorit Romeo Veshaj dhe Egla Cenos, brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP3’.

Ishte Egla, e cila iu drejtua Romeos me fjalët “më dukesh si një gomar i vogël që ecën kështu dhe pëllet”.

Ndërsa Romeo i tha aktores se i dukej si një mushkë e vogël.

Pjesë nga debati:

Egla: Për ty kam një dashuri amësore, më vjen keq! Më dukesh si një gomar i vogël që ecën kështu dhe pëllet

Romeo: Sa e rëndë është? Çfarë do që të them tani, që je një mushkë? Çfarë do që them?

Egla: Çfarë të duash… Gomar i vogël është e bukur

Romeo: Edhe ti je një mushkë? Është shumë e bukur./ CNA

 

Lajmet e fundit nga