LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"A ke kryer marrëdhënie me Meritonin?"/ Ilnisa acarohet me pyetjen

16 Prill 2024, 16:19, Lifestyle CNA
"A ke kryer marrëdhënie me Meritonin?"/ Ilnisa acarohet me
Ilnisa dhe Meritoni

Ish-banorja e "Big Brother", Ilnisa Agolli, në një intervistë të dhënë së fundmi, u shpreh në lidhje me eksperiencën e saj brenda këtij formati.

Edhe pse pretendonte të shkonte në finale, Ilnisa u penalizua nga publiku.

Ajo bëri një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e saj për videot më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e "BBV".

A kanë kryer marrëdhënie ajo dhe Meritoni gjatë qëndrimit të tyre në "BBV"? Ilnisa tregon si qëndron e vërteta:

“Shiko se edhe kjo pjesa domethënë është mirë që të deklarohet edhe njëherë kjo puna e seksit. Ta deklarojmë njëherë e mirë se edhe jorgani më ka ardhur në majë të hundës të them të drejtën me të gjithë humoret që po bëhen lart e poshtë.

Në 'Big Brother' nuk ndodhi asgjë. Nuk ndodhi asgjë. Domethënë intimiteti më i madh yni ishte puthja dhe unë nuk e di si arrijmë ne si shoqëri, edhe sikur të ndodhte gjë, zhurma që po bëhet është e tepërt.

Por në fakt, nuk ndodhi gjë”, - tha Ilnisa në një intervistë.

Për sa i përket videos virale që është përhapur në rrjet ku shfaqet së bashku me Meritonin poshtë jorganit, ku të gjithë dyshuan se ata mund të kenë kryer marrëdhënie, ajo u shpreh:

“Ishte një moment realisht. Këtë po e them ekskluzivisht për ju. Ishte një moment që ishte përpara 'Prime'-t dhe krevati, i cili ishte i ndarë, pra ishin dy tekë, u hap në një moment dhe rashë unë.

Rashë dhe i them ‘Shpirt rashë, shiko Titaniku po përsëritet’.

Edhe më tha ‘Unë nuk të lë, do të mbytem me ty”. Dhe ra edhe ai sipër. Kur ra, filluam të putheshim. Ne u mbytëm, u puthëm dhe kaq. Kjo ishte e vërteta e kësaj”, u shpreh Ilnisa Agolli./ CNA

 

Lajmet e fundit nga