“Çohu, lahu, vishu dhe zbukurohu…”/ Luana Vjollca pa grim, jep mesazhin për ndjekësit

2 Gusht 2022, 13:00, Lifestyle CNA
“Çohu, lahu, vishu dhe zbukurohu…”/ Luana Vjollca pa
Moderatorja Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca, si rrallë herë ka publikuar një foto ku shfaqet pa grim e sapozgjuar nga gjumi.

Krahas fotos së publikuar në "Instastory", Luana jep një mesazh motivues për të gjithë ndjekësit e saj.

Mirëmëngjes, çohu sot, lahu, vishu, zbukurohu dhe dil në fushëbetejë. Lufto sepse patjetër do të fitosh”, shkruan Vjollca.

Kujtojmë se moderatorja gjatë këtij sezoni veror ka realizuar shumë projekte muzikore, krahas të cilave ka zbuluar edhe momente të jetës së saj./ CNA.al

“Çohu, lahu, vishu dhe zbukurohu…”/ Luana Vjollca pa

Lajmet e fundit nga