DJ PM, pjesë e "Dancing With The Stars"?/ Sarah Berisha zbulon të vërtetën

2 Gusht 2022, 12:32, Lifestyle CNA
DJ PM, pjesë e "Dancing With The Stars"?/ Sarah Berisha zbulon
DJ PM dhe Sarah Berisha

Në mediat rozë të ndryshme, flitet se në shtator do të rikthehet në ekran një nga programet më të ndjekura, "Dancing With The Stars".

Sipas informacioneve që kanë qarkulluar në mediat rozë, ky spektakël do të prezantohet nga moderatorja Bora Zemani.

Ndër konkurrentët që përflitej se do të ishte pjesë e konkursit, ishte edhe DJ PM.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Sarah Berisha ka zbuluar se DJ PM, nuk do të jetë pjesë e "Dancing With The Stars".

“Pm mos merr pjesë nga shtëpia se në skenë nuk e besoj”, shkruan Sarah, në rrjetet sociale./CNA.al

DJ PM, pjesë e "Dancing With The Stars"?/ Sarah Berisha zbulon

Lajmet e fundit nga