LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndjekësit "kryqëzojnë" Arbana Osmanin/ Çfarë ndodhi në premierën e filmit në Londër?

3 Dhjetor 2022, 13:44, Lifestyle CNA

Ndjekësit "kryqëzojnë" Arbana Osmanin/

Moderatorja Arbana osmani ka reaguar për ndeshjen Zvicër-Serbi, ku padyshim Shaqiri dhe Xhaka na dhuruan emocione të forta.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Arbana risolli disa skena nga filmi “Sofia”, ku pjesëmarrëse ishte dhe vetë si aktore.

Filmi u prezantua në disa shtete jashtë Shqipërisë, e ndër to edhe në Britani, në Londër.

Por me sa duket në këtë postim moderatorja u përball me akuzat e disa ndjekësve, të cilët e cilësuan si mendjemadhe.

“Filmi shumë i bukur, por para dhe mbas premierës në Londër u afruam për të bërë një foto me ju, por na ikë dy herë dhe s’na e dhe mundësinë”.- shkruan ndjekësja.

Arbana iu përgjigj këtij komenti, duke u shprehur se ka qenë aty deri në fund të premierës, por ka qenë edhe një tjetër ndjekëse që ka mbështetur mendimin e komentueses së mëparshme.

“Faktikisht ka të drejtë. Kam rastisur dy herë afër teje dhe të dyja herët ke qenë shumë e ftohtë, madje mund të them mendjemadhe.

Zhgënjim total nga ç’të shohim në ekran. Gjithsesi shpresoj të kenë qenë thjesht çastë të gabuara në ditë të gabuara”, shkruan ndjekësja./CNA.al

Ndjekësit "kryqëzojnë" Arbana Osmanin/

Lajmet e fundit nga