LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - E shtrirë në shezlong duke marrë rreze dielli/ Supermodelja ruse ekspozon format bombastike

27 Mars 2023, 19:48, Lifestyle CNA
Foto - E shtrirë në shezlong duke marrë rreze dielli/
Supermodelja ruse, Anastasia Kvitko

Supermodelja ruse, Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura dhe më të pëlqyera në rrjetet sociale.

Në “Instagram” ajo numëron më shumë se 12.5 milionë ndjekës dhe shumë e kanë cilësuar si “bishën” e “Instagramit”.

Bukuroshja bjonde njihet për format bombastike dhe për fotot provokuese që shpeshherë publikon. Të tilla foto Anastasia Kvitko ka nxjerrë edhe ditën e sotme.

Ajo shfaqet e veshur me bikini të bardha duke marrë rreze dielli mbi shezlong dhe nuk ngurron të ekspozojë format e saj bombastike.

Si gjithmonë, fotot e modeles ruse kanë marrë një numër të madh reagimesh nga ndjekësit, të cilët e komplimentojnë për linjat trupore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga