LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj "Big Brother"/ “Format idiot, sa poshtë kanë rënë VIP-at shqiptarë”

18 Janar 2023, 10:07, Lifestyle CNA
Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj "Big Brother"/ “Format
Këngëtari i njohur shqiptar, Aleksandër Gjoka

Këngëtari i njohur shqiptar, Aleksandër Gjoka, ka shpërthyer ndaj reality show-t "Big Brother VIP".

Përmes disa postimeve në rrjete sociale, Aleksandër Gjoka ka shfrenuar gjuhën, duke treguar publikisht mendimin e tij për këtë format.

Sipas Gjokës, VIP-at shqiptarë kanë rënë shumë poshtë pasi bëhen pjesë e këtij formati dhe shpreh keqardhjen për ta.

“Përshëndetje Big M*t. Ndjej keqardhje për” Vipat shqiptar’sa poshtë paska rënë kartagjena, sepse na cat k**** me këtë format idiot”, shkruan Gjoka./ CNA.al

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj "Big Brother"/ “Format

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj "Big Brother"/ “Format

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj "Big Brother"/ “Format

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj "Big Brother"/ “Format

Lajmet e fundit nga