LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video – Ofendime, kërcënime dhe bullizime/ Sjellja e paprecedentë e banorët në “Big Brother”

17 Janar 2023, 23:14, Lifestyle CNA

Video – Ofendime, kërcënime dhe bullizime/ Sjellja e

Gjatë këtyre ditëve në “Big Brother ka pasur momente tensionesh, debate, ofendime, bullizime, kërcënime, e madje dhe dhunë fizike.

Disa nga këto momente janë mbledhur në një video. Në video janë përfshirë janë lojërat dhe dredhitë e Olta Gixharit, deklaratat dhe momenti që Dea Mishel ka drejtuar thikën drejt Luiz Ejllit.

Gjithahstu janë përfshirë eedhe momente kur Luiz ii është drejtuar me fjalë ofenduese banorëve të tjerë, ndërsa nuk janë përjashtuar momentet kur ky i fundit është bullizuar dhe kërcënuar nga Kejvina Kthella dhe Amos Zaharia, Tea Trifoni

Për shkak të këtyre sjelljeve, “Big Brother” mori vendimin të që të ulë nga 2 mijë euro nga çmimi i madh për çdo ofendim, kanosje, shaka me shëndetin dhe kërcënim./ B.A. – CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga