LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çudia” e madhe në "Instagramin" e Kejvina Kthellës/ Braktisja masive në rrjet dhe ngritja si me “magji” e ndjekësve të modeles

16 Janar 2023, 09:07, Lifestyle CNA
“Çudia” e madhe në "Instagramin" e Kejvina
Kejvina Kthella, modele

Deklaratat, qëndrimi, gjuha arrogante dhe ofenduese e modeles Kejvina Kthella ndaj këngëtarit Luiz Ejlli, ka sjellë braktisjen masive nga ndjekësit në "Instagramin" e saj.

Gjatë ditës së djeshme mijëra ndjekës janë larguar nga "Instagrami" i saj si shenjë revolte ndaj modeles.

Në pak orë pas spektaklit, numri i ndjekësve ka rënë ndjeshëm por nuk është kjo çudia më e madhe. Ajo që ndodhi vetëm pak minuta më pas është ajo që i befasoi të gjithë.

Nga 810 mijë ndjekës, si me shkop magjik, në vetëm pak çaste, numri i ndjekësve të saj u rrit duke shkuar 817 mijë ndjekës, gjë e cila ka ngritur dyshime të shumta te ndjekësit.

“Çudia” e madhe në "Instagramin" e Kejvina

Por pavarësisht kësaj, ajo që vihet re është se modelja vijon të humbë edhe mijëra ndjekës të saj.

Tani modelja ka 806 mijë ndjekës në rrjetet sociale dhe e gjitha kjo për shkak të sjelljes dhe gjuhës që ajo po përdor në realityshown "BBV".

“Çudia” e madhe në "Instagramin" e Kejvina

Një tjetër detaj është se, që nda dita e djeshme në llogarinë e saj në "Instagram" vijojnë të jenë të mbyllura komentet për ndjekësit. 

Kujtojmë se gjatë mbrëmjes së spektaklit, modelja ka shpërthyer në ofendime dhe fyerje ndaj këngëtarit Luiz Ejlli, i cili deri në këto momente është një prej pretendentëve kryesor për të fituar "BBV", bazuar në mbështetjen e madhe që ka në publik./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga