LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Lajmet dhe aludimet për Luiz Ejllin/ Familjarët thyejnë heshtjen: Po qarkullojnë shpifje

15 Janar 2023, 19:51, Lifestyle CNA
Lajmet dhe aludimet për Luiz Ejllin/ Familjarët thyejnë heshtjen:
Luiz Ejlli

Luiz Ejlli është bërë temë diskutimi javët e fundit pas rrëfimit të tij për sëmundjen e pashërueshme, të cilën më pas e mohoi.

Teksa ende vijon debati nëse sëmundja ishte gënjeshtër apo një e vërtetë që mbahet e fshehur, të tjera aludime kanë qarkulluar në rrjet.

Njëra prej tyre është se Luizi nuk flet me familjen e tij. Kjo ka bërë që familjarët e këngëtarit të thyejnë heshtjen dhe të reagojnë në lidhje me lajmet në media.

Ata deklarojnë se kjo gjë nuk është e vërtetë, ndërsa theksojnë se po në emër të djalit të tyre po qarkullojnë shpifje.

Familjarët e tij kërkojnë që të mos përfshihen në lajme persona të tjerë përveç Luizit dhe lojës që ai po bën në “Big Brother VIP”.

“Duke ju uruar që të jeni mirë, në emër të familjes së Luizit duam të sqaromjë opinion publik për shpifjet që qarkullojnë në emër të djalit tonë ndërkohë që vazhdon rrugëtimin e tij në “Big Brother Vip!”

Portalet që shkruajnë sikur Luizi nuk flet me familjen e tij, janë trillime dhe shpifje shumë të ulëta për të përfituar në kurrizin e tij, këto janë lajme të rreme vetëm si e si të bëhet lajm.

U lutemi nëse doni të bani lajm, bëjeni atë në mënyrë të drejtë dhe korrekte, jo duke saju lloj – Iloj gënjeshtre!

Urojmë të kemi mirëkuptimin tuaj, dhe të shkruani për atë që Luizi po jep në BBV jo duke përfshirë njerëz të tjere që janë jashtë shtëpisë së Big Brother Vip! Me shumë dashamirësi dhe respekt, familja e Luizit!”, thuhet në reagimin e publikuar në faqen e këngëtarit, në Instagram./ B.A. – CNA.al

Lajmet dhe aludimet për Luiz Ejllin/ Familjarët thyejnë heshtjen:

Lajmet e fundit nga