LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Një befasi këtë javë”/ Çfarë po përgatit Butrint Imeri për Kiara Titon?

16 Janar 2023, 08:49, Lifestyle CNA
“Një befasi këtë javë”/ Çfarë po
Kiara Tito dhe Butrint Imeri

Këngëtari Butrint Imeri e ka treguar hapur mbështetjen ndaj ish-të dashurës së tij, moderatores Kiara Tito.

Pas spektaklit të së shtunës në "Big Brother Vip", Butrinti publikoi një foto të Kiarës me kurorë në kokë duke nënkuptuar se moderatorja ka mbështetjen e tij gjatë rrugëtimit të saj në "BBV", pavarësisht se lidhja e tyre ka përfunduar.

Por duket se Butrinti nuk ka mbaruar me surprizat e tij. Së fundi ai ka publikuar një foto në "Instastory" ku paralajmëron se këtë javë do të bëjë një surprizë duke mos përmendur emra apo detaje.

“Një befasi këtë javë”/ Çfarë po

Kjo ka shkaktuar shumë reagim tek ndjekësit të cilët mendojnë se këngëtari do të surprizojë moderatoren në ditëlindjen e saj.

Kujtojmë se Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në një lidhje dashurie të cilën gjithnjë e kanë mohuar në mediat rozë apo intervista. Vetëm gjatë një interviste të fundit, Butrinti ka bërë me dije se ka qenë në lidhje me moderatoren dhe se lidhja e tyre përfundoi jo për ndonjë arsye të veçantë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga