LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kejvina Kthella del nga kontrolli/ Nuk pendohet për dhunën: Luizi do nga një shpullë çdo ditë

17 Janar 2023, 16:44, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella del nga kontrolli/ Nuk pendohet për dhunën: Luizi do
Modelja Kejvina Kthella

Ditën e sotme është publikuar videoja që nuk u transmetua gjatë spektaklit të së shtunës në "Big Brother Vip", ku modelja Kejvina Kthella ka goditur me shuplakë këngëtarin Luiz Ejlli.

Debati mes dyshes ka vijuar edhe një ditë më parë, ku është bërë gjyqi brenda BBV, nga banorët për gjestin dhe ofendimin që këngëtari i ka bërë modeles gjatë spektaklit.

Modelja ka dalë sërish nga kontrolli duke e sharë dhe ofenduar madje nuk shprehet e penduar për gjestin e bërë, por sipas saj meriton çdo ditë nga një shpullë.

 

Kujtojmë se që prej të shtunës, ndjekësit e saj në rrjetet sociale janë ulur ndjeshëm. Modelja ka humbur mbi 16 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram për shkak të gjuhës fyese dhe sjelljes arrogante./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga