LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Gjysmë e zhveshur, nuk i lë vend imagjinatës/ Wanda Nara “ngre tempraturat” nga Buenos Aires

16 Janar 2023, 18:40, Lifestyle CNA

Foto- Gjysmë e zhveshur, nuk i lë vend imagjinatës/ Wanda Nara

Modelja argjentinase Wanda Nara, ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve të saj në "Instagram".

E veshur me të brendshme të zeza me dantellë, Wanda Nara ka përshendetur ndjekësit e saj nga Buenos Aires me poza “të nxehta”.

Modelja e cila numëron mbi 15 milion ndjekës në "Instagram" ka arritur të grumbulloi rreth 400 mijë pëlqime dhe mijëra komente në postimin e saj ashtu sikurse ajo di të bëjë gjithmonë. 

Me pozat e saj, ajo arriti të “ngrejë tempraturat e ndjekësve” edhe në këto ditë të ftohta dimri./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga