LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I qetë para stuhisë”/ Çfarë po kërkon të tregojë Butrint Imeri?

17 Janar 2023, 18:09, Lifestyle CNA
“I qetë para stuhisë”/ Çfarë po kërkon
Butrint Imeri dhe Kiara Tito

Këngëtari Butrint Imeri është kthyer edhe njëherë në qendër të vëmendjes për shkak të ish lidhjes së dashurisë që ka patur me moderatoren Kiara Tito.

Këngëtari që nga e shtuna e kaluar ka publikuar disa statuse që i ka bërë ndjekësit të mendojë se sonte gjatë spektaklit do të surprizojë moderatoren Kiara Tito.

Vetëm pak më parë një tjetër provokim ka ardhur nga butrint Imeri, i cili krahas një fotoje në Instastory shkruan: I qetë para stuhisë.

“I qetë para stuhisë”/ Çfarë po kërkon

Këngëtari vijon të mos zbulojë asnjë detaj se për çfarë bëhet fjalë, nëse do të surprizojë  moderatoren në ditëlindjen e saj, do të ketë ndodjë projekt muzikor apo thjesht po e shfrytëzon këtë moment për të tërhequr sa më shumë vëmendjen.

Kjo mbetet për tu parë se çfarë do të ndodhë gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga