LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shpërthim i fuqishëm në një banesë

26 Shkurt 2024, 20:06, Kronika CNA

Shpërthim i fuqishëm në një banesë

Një shpërthim është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në qytetin e Durrësit.

Dyshohet se është shpërthyer lëndë eksplozive në një banesë, në lagjen Nr.4, pranë qendrës së qytetit bregdetar.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhet me dije nëse ka persona të lënduar.

Policia ka shkuar menjëherë drejt vendgjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e shpërthimit.

Ndërkohë, pritet që blutë të japin më shumë detaje për këtë ngjarje./ CNA

Lajmet e fundit nga