LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ra në kontakt me energjinë elektrike/ Humb jetën i riu

22 Shtator 2023, 13:36, Kronika CNA

Ra në kontakt me energjinë elektrike/ Humb jetën i riu

Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën.    

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme./ CNA

Lajmet e fundit nga