LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të shtënat me armë në Shkodër/ Policia jep detaje, identifikohet viktima

21 Shtator 2023, 22:31, Kronika CNA
Të shtënat me armë në Shkodër/ Policia jep detaje,
Foto ilustruese

Policia ka dalë me një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë në fshatin Hot i Ri të Shkodrës, ku janë regjustruar të shtëna me armë.

Policia konfirmon se nga ngjarja ka mbetur viktimë një person, i identifikuar si i riu me iniciale V. F.

“Rreth orës 21.48, në fshatin Hot i Ri, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi V. F., rreth 33 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës me qëllim kapjen e autorit/ve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga