LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video – Momenti i arrestimit të 42-vjeçarit Bozhanaj, autorit të plagosjes së efektivit

21 Shtator 2023, 21:00, Kronika CNA

Video – Momenti i arrestimit të 42-vjeçarit Bozhanaj, autorit

Policia ka publikuar pamjet e arrestimit të 42-vjeçarit Klered Bozhanaj, i cili plagosi mbrëmjen e djeshme me armë efektivin e repartit "Shqiponja".

Bozhani u arrestua rreth 24 orë pas ngjarjes, pranë banesës së tij.

Në videon e policisë, ai shfaqet me shapka, me një bluzë të thjeshtë të bardhë dhe me një palë pantallona të shkurtra të verdha.

Gjatë arrestimit, blutë i sekuestruan armën dhe një sasi kanabisi./ CNA

Lajmet e fundit nga