LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër/ Përplasen dy makina, disa të plagosur

21 Shtator 2023, 09:51, Kronika CNA

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër/ Përplasen

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Dy makina janë përplasur dhe për pasojë kanë mbetur disa të plagosur.

Zjarrfikësja dhe dy ambulanca kanë shkuar në vendngjarje. Policia ende nuk ka dhënë një njoftim zyrtar mbi shkaqet dhe detajet e aksidenit./ CNA

Lajmet e fundit nga