LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Makina përfundon poshtë kamionit/ Plagosen dy persona

5 Qershor 2023, 16:27, Kronika CNA
Makina përfundon poshtë kamionit/ Plagosen dy persona
Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas.

Mësohet se një makinë është përplasur me një kamion dhe ka përfunduar poshtë tij.

Sipas informacioneve paraprake, janë plagosur 2 persona, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihet shkaqet dhe rrethanat e plota të ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga