LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Mat/ Makina përfundon në greminë, plagosen turistët francezë

4 Qershor 2023, 16:40, Kronika CNA

Aksident i rëndë në Mat/ Makina përfundon në

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Mat. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë rreth 50 metra në greminë.

Si pasojë kanë mbetur dy turistë francezë të plagosur. Ata janë dërguar në spitalin e Traumës ku dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Lajmet e fundit nga