LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë/ Fëmija futet për t'u larë në Seman, nuk del më nga lumi

10 Gusht 2022, 21:29, Kronika CNA
E rëndë/ Fëmija futet për t'u larë në Seman,
Foto ilustruese - Lumi Seman

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme rreth orës 19:00, në fshatin Suk 1 të Roskovecit.

Blutë bëjnë me dije se buzë lumit Seman, një fëmijë 14 vjeç, ka qenë duke peshkuar dhe dyshohet se është futur për t'u larë në lumë, por nuk ka dalë më.

Aktualisht po punohet për gjetjen e 14-vjeçarit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga