LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përdoruesit e rrjetit u tërbuan pasi panë nga afër sytë e një miu

3 Shtator 2023, 21:52, Kosova & Bota CNA

Përdoruesit e rrjetit u tërbuan pasi panë nga afër sytë

Përdoruesit e rrjeteve sociale mbetën pa fjalë kur zbuluan se si duket në të vërtetë syri i një miu.

Nga njëra anë ka njerëz që nuk do të donin kurrë të kishin një brejtës në shtëpinë e tyre si kafshë shtëpiake dhe nga ana tjetër janë ata që nuk do të ndaheshin kurrë me kafshët e tyre të dashura.

Gjithsesi, një postim në Reddit i trembi përdoruesit pasi e kuptuan se kurrë nuk e dinin se si duket në të vërtetë syri i një miu.

Imazhi i çuditshëm tregon miun që nxjerr kokën nga një kafaz gjatë perëndimit të diellit. Ishin rrezet e diellit që zbuluan dy sytë e brejtësit.

Përdoruesit e rrjetit u tërbuan pasi panë nga afër sytë

Ndërsa koka e miut duket se po shikon drejt kamerës, dy sytë e tij duken në drejtime të kundërta.

Fotoja bëri bujë në platformën e njohur me përdoruesit që nuk mund ta “përballonin” këtë pamje të çuditshme.

Disa dolën në mbrojtje të brejtësit, duke thënë: "Kjo foto NUK është aspak e mirë për miun"./ CNA

Lajmet e fundit nga